Pracownik produkcyjny

Oferta pracy dodana przez: Dawid Noch Grupaever, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Dawid Noch Grupaever, w dniu: 2021-10-25

Pełna treść ogłoszenia:

Firma zajmująca się utrzymywaniem czystości zatrudni od zaraz chętnych do pracy w dużym zakładzie produkcyjnym w Grudziądzu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- mycie i dezynfekcja maszyn produkcyjnych i miejsc produkcji na zakładzie

- praca od poniedziałku do soboty

- praca w porze nocnej

- średnio 10-12h

GWARANTUJEMY:

- 20 zł brutto

- zakwaterowanie

- dojazd do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania

- odzież roboczą

WYMAGANIA:

- wiek do 50 lat,

- sprawność fizyczna i chęci do pracy

- książeczka sanepidowska lub chęć do jej wyrobienia, osobom zdecydowanym możemy w tym pomóc

Chętni proszeni o kontakt pod nr tel: 509-124-758 w godzinach 9-20.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Grudziądz

Wynagrodzenie: 20 zł brutto/rbh

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 509124758

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGrudziądz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty