Sprzątanie biura (7.00-8.00) - Grudziądz

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Pl, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Pl, w dniu: 2020-02-11

Pełna treść ogłoszenia:

Firma ISS zatrudni osobę na stanowisko Pracownika serwisowego przy utrzymaniu czystości w biurze przy ul. Chełmińskiej

Zakres obowiązków:
- Sprzątanie biura
- Odkurzanie wykładzin, mycie podłogi wycieranie parapetów
- Ścieranie biurek, wymiana worków na odpady
- Sprzątanie WC

Wymagania:
- Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Chęć i gotowość pracy

Oferujemy:
- praca w godzinach 6.00-7.00
- praca od poniedziałku do piątku (od 21.02.2020 do 16.03.2020)
- terminowe wynagrodzenia
- zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparcie o Umowę

Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 693 426 803 - Irena

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Prosimy o dopisanie do przekazywanego nam CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28 ). Jednocześnie potwierdzam, że zgoda dotyczy przetwarzania moich danych w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego i przyszłego procesu rekrutacji. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji w/w celów. Potwierdzam, że jestem świadomy, że każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane, możliwość ich poprawiania.”

Informujemy:
„Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 3466 6, NIP 676 - pokaż numer telefonu - 6. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Grudziądz

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 693 426 803

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGrudziądz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty